Umět se ocenit může být složité. V organizaci Začni učit! považují (sebe) ocenění za jeden ze základních kamenů dlouhého a spokojeného setrvání v učitelské profesi.

Proto pro vás vytvořili oceňovací bingo. Bude vám k užitku vytištěné nebo v mobilu.

Oceňovací bingo v ženském rodu.

Oceňovací bingo v mužském rodu

wellbeingovebingo muzi - Pro začínající učitele a učitelky: Jak učitelství nejen zvládnout, ale taky si ho užít? (Začni Učit!) - wellbeingveskole.cz              wellbeingovebingo zeny - Pro začínající učitele a učitelky: Jak učitelství nejen zvládnout, ale taky si ho užít? (Začni Učit!) - wellbeingveskole.cz

Nezapomeňte se nad ním každý den na chvíli zastavit a najít si, kterými políčky jste si dneska pomohli k větší spokojenosti.

je jich co nejvíce!

O organizaci Začni učit!

Zájemcům či zájemkyním o učitelství ukazuje, v čem přesně tato profese spočívá. Umožňuje jim navíc vyzkoušet si učení nanečisto v programu Zkus učit!. Rozhodnutým zájemcům a zájemkyním o učitelství pomáhá s doplněním pedagogické kvalifikace. Připravili pro ně přehledné a srozumitelné shrnutí toho, co potřebují, aby mohli stanout za katedrou. Pro začínající vyučující mají připravený program Zauč se! – ten obsahuje celoroční program, který nabízí podporu a rozvíjení se v prostředí skupiny dalších nováčků ve školství. Zároveň pořádají i sérii workshopů a skupinové supervize. Pro začínající učitele mají připravenou sekci s tipy, jak zvládnout start v této profesi. Odborníkům a odbornicím, jež chtějí přinést praxi do školy, nabízejí projekt Den pro školu.

Na webu Začni učit!. Najde informace o programu Zauč se! pro začínající vyučující.

Program dalších akcí pro veřejnost probíhajících v rámci Týdne pro wellbeing ve škole 13. – 20. 2. 2024 naleznete ZDE.