Týden pro wellbeing ve škole (13. – 20. února)

Zveme vás k týdnu plnému wellbeingu ve vzdělávání!

Protože chceme školy, kde se všichni cítí dobře, navazují podpůrné a funkční vztahy a mohou naplno rozvíjet svůj potenciál!

Bezmála šedesát organizací se společně postavilo za myšlenku, že wellbeing není jen příjemnou nadstavbou vzdělávání, ale zcela zásadním principem, bez kterého nemáme šanci dosáhnout významného zlepšení v oblasti duševního zdraví ani v oblasti vzdělávacích výsledků studujících. 

Na základě této společné agendy, kterou je wellbeing jako jeden ze základních principů, na kterých stojí vzdělávání, se tyto organizace rozhodly v termínu 13. až 20. února uspořádat v rámci ČR společně Týden pro wellbeing ve škole.

Je to právě zastoupení pestré palety organizací a jejich různorodých agend i pestré palety cílových skupin a různorodých nástrojů, které jednotlivé organizace používají, které z Týdne pro wellbeing dělá akci s nebývalým dopadem. 

Společný koordinovaný hlas je daleko silnější než součet jednotlivých hlasů. 

🔵Můžete se těšit nejen na to, že se o wellbeingu a jeho roli ve vzdělávání dozvíte více, ale také na pestrou paletu akcí včetně konferencí, webinářů nebo on-line kampaní.

🟣Budete se moci také sami připojit prostřednictvím instagramové kampaně a vyjádřit tak svůj souhlas s tím, že přijímající prostředí naplňující potřeby všech dětí a studujících je základní podmínkou vzdělávání. Tady na webu i na sociálních sítích se brzy dozvíte, jakým způsobem můžete myšlenku Týdne pro wellbeing ve škole veřejně podpořit…

🟡Prostřednictvím právě chystaného webu tydenprowellbeing.cz i prostřednictvím sociálníc sítí pak dostanete postupně všechny informace k zapojeným organizacím, jejich aktivitám a programu nebo k závěrečné Konferenci pro wellbeing ve škole.

Registrujte se ještě dnes, počet míst je velmi omezen!

Aktuální podobu programu naleznete ZDE.

 

2 - Týden pro wellbeing ve škole (13. - 20. února) - wellbeingveskole.cz

Rozcestník

Přidejte se k nám

Podobné články