Sešli jsme se v Praze v kavárně SmetanaQ Café & Bistro, abychom před koncem školního roku probrali plány do budoucna.

Bylo také hodně co slavit, protože členka pracovní skupiny Marie Salomonová, zástupkyně organizace Nevypusť Duši, se v tento den stala ambasadorkou za duševní zdraví v rámci týmu ambasadorů generace Z týmu prezidenta České republiky Petra Pavla. Zároveň další z členů pracovní skupiny Ferdinand Hrdlička byl jmenován na pozici pozici zmocněnce MŠMT pro wellbeing.

Gratulujeme!

Kromě oslav jsme se řešili hlavně wellbeing ve škole i wellbeing v našich organizacích a životech.

💛Bavili jsme se hodně o tom, že po stresující přijímačkách přichází pro mnohé stresující konec školního roku a co je třeba změnit, aby škodlivého stresu ubylo a aby studující i rodiče získávali resilienci i kompetence k zvládání různých stresových situací.
💙Mluvili jsme také o traumatu, které se může projevovat různě a i s velkým odstupem času, a o tom, že v této oblasti je třeba empatie i sebereflexe nás všech.
💜Přemýšleli jsme společně nad cestami, jak vás všechny vtáhnout více mezi nás, ať můžeme pracovat společně na pozitivních změnách ve vzdělávání.

Nasajte atmosféru setkání z fotek a nechte se překvapit, co vymyslíme na další školní rok.
DSC 0423 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
DSC 0433 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4058 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4040 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4031 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4038 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4057 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4042 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4054 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4063 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4056 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz
IMG 4062 - Předprázdninové setkání pracovní skupiny k tématu Wellbeing ve škole (fotogalerie) - wellbeingveskole.cz

Fotky nafotila Nika Mazániková, v případě zájmu o jejich použití pište na nika.mazanikova@partnerstvi2030.cz.